מדריכי כרטיסי אשראי

כרטיס מועדון יותר - ישראכרט

ישראכרט - מועדון יותר
ישראכרט - מועדון יותר
רישום לניוזלטר

כרטיס האשראי הבא מבית ישראכרט מיועד לחברי מועדון יותר, כלומר, חיילים במהלך תקופת השירות הצבאי הסדיר שלהם. זהו כרטיס אליו ניתן להצטרף דרך חלק מהבנקים הפועלים בישראל (בנק הפועלים, בנק אוצר החייל, בנק מזרחי טפחות, הבנק הבינלאומי, בנק יהב ובנק מסד), כאשר כדי לקבל את הכרטיס נדרש אישור של סניף הבנק בו מנוהל החשבון של החייל וכמובן שגם של חברת ישראכרט.

הכרטיס הוא מקומי, כך שלא ניתן להשתמש בו מעבר לים. ניתן לבצע בו עסקאות מסוגים שונים וכן למשוך מזומנים בישראל, בהתאם לסכום המשיכה המקסימלי שאושר ללקוח (ושעשוי להשתנות מפעם לפעם). על רקע העובדה שההתמודדות הכלכלית של אף חייל אינו פשוטה, ובדומה למועדונים או כרטיסים אחרים לחיילים – לא צריך להפתיע אתכם שבכל תקופת השירות הצבאי, אין צורך בתשלום דמי כרטיס חודשיים עבור כרטיס האשראי של מועדון יותר. ניתן להשתמש בכרטיס גם לאחר השירות הצבאי, בהתאם לתוקף שלו, אלא שאז נדרש כבר לשלם את דמי הכרטיס החודשיים.

ההטבות שמספק הכרטיס

כרטיס אשראי יותר של ישראכרט מספק למחזיקים בו הטבות שונות. הם מקבלים הנחות קבועות, בגובה של מספר אחוזים, ברכישות שהם מבצעים ברשתות שונות: מגה ספורט, ריקושט, סטיצקי, ספורט ורטהיימר, אירוקה ואחרות. לצד זה ניתנות למחזיקי הכרטיס הנחות משתנות בתדלוק ברשתות דור אלון וסונול, לצד הנחה בגובה של 5% עבור רכישות בחנויות הנוחות אלונית ו-So Good (למעט על רכישת סיגריות ומוצרי טבק, או על שירותים דוגמת משיכת מזומן או טעינת טלפון סלולרי). בנוסף, מציע המועדון הנחות עבור הופעות של מוזיקה, בידור, סטנד אפ וכדומה.

מחזיקי הכרטיס יכולים להצטרף למועדון המסלולים של חברת ישראכרט, שמספק הנחות קבועות במעמד התשלום, מבצעים נקודתיים, מבצעי 1+1 ועוד. בניגוד לכרטיסים אחרים שמספקים הטבות גם בחו''ל, אלא של כרטיס ישראכרט ומועדון יותר מתמקדות בתחומי ישראל בלבד (כפי שציינו, זהו כרטיס מקומי). ייתכן מאד שזה נובע מכך שהחייל הישראלי הממוצע לא עוזב את גבולות המדינה במהלך השירות הצבאי שלו.

מידע נוסף על כרטיס האשראי של ישראכרט לחברי מועדון יותר תמצאו באתר האינטרנט של החברה.

שם מלא:

ת.ז (לא חובה):

טלפון:

מייל:

קראתי את תקנון האתר ואני מקבל את תנאי השימוש באתרעל המחבר

ליאור פרג'

ליאור פרג' הוא כתב ועורך תוכן, המנהל עסק עצמאי בתחום. בעל תואר ראשון בתקשורת וקולנוע, תואר שני בתקשורת ותעודת עיתונאות.

השאר תגובה