fbpx
יש לך שאלה?
ICO

Terawatt

Terawatt

המטרה של Terawatt היא מינוף של טכנולוגיית הבלוקצ'יין על מנת לסייע בצמצום צריכת החשמל העולמית הנדרשת להארה באמצעות נורות ב-50% (בערך 2000 Terawatts) עד לשנת 2035, תוך הגדלת תפוקת האור ב-50%. Terawatts תיצור גם מטבע דיפלציוני אשר יתחרה בשטרות הכסף המקובלים ובאלטרנטיבות כגון הביטקוין. Terawatts שואפת להתמודד גם עם חלופות אנרגיה מתחדשת אחרים כמו אנרגית השמש, רוח, כלי רכב חשמליים וזאת לאחר שתוכך ההיתכנות של ה- L.E.D.s.

דרך הפעולה

Terawatt תקים ארגון אוטונומי מבוזר (DAO), וכן תיצור מטבע דיפלציוני מבוסס את'ריום לתשלומים בינלאומיים. הארגון האוטונומי המבוזר ימומן ויתופעל על ידי חברות, מוכרי L.E.D,  עסקים, מחזיקי טוקנים, וצרכני אנרגיה בעולם כולו. הארגון יפעל כקרן נאמנות/ביטוח גלובאלית מבוזרת אשר תבטיח שלמשתמשים ולעסקים קיימת תמיד נגישות למימון (אשר אוזל כל הזמן) על מנת לסבסד מכירות של ה-L.E.D. לצרכני האנרגיה שלהם (או לעסקים המשתדרגים ל-L.E.D.s). זהו יתרון גדול לחברות אשר מעוניינות של-100% מהלקוחות שלהן תהיה אנרגיית תאורה יעילה וזאת עקב העומס על הרשת אשר מאלצת חברות אספקת אנרגיה לבנות ולתחזק מתקני אנרגיה יקרים (עלות של מאות מיליוני דולרים) על מנת לספק את הביקוש הגובר. לחברות האלו יש גם גיבוי מארגונים ממשלתיים כגון משרד האנרגיה האמריקאי או הסוכנות האמרקיאית להגנת הסביבה להגדביר את האימוץ של ה-ה-L.E.D. בשווקים שלהן. עסקים מעוניינים ב- L.E.D.s מאחר והן מפחיתות את ההוצאה על חשמל, מגבירות את עוצמת התאורה, מפחיתות הוצאות תחזוקה, ומעניקה להם הטבות מס. Terawatt תסייע להתגבר על הקושי בהעמדת מימון ראשוני להחלפת תשתית התאורה.

הטוקן של Terawatt ישמש גם כמטבע זהה לאת'ריום בכל עסק או חברת תשתיות אשר תקבל אותו כאמצעי תשלום. עסקים שהם חברי הארגון יהיו מעוניינים לקבל את הטוקן של Terawatt  כתשלום מאחר והן יצברו כך כח השפעה והצבעה בארגון, ומאחר והוא הרבה יותר דיפלציוני ממטבעות קריפטו או מטבעות רגילים אחרים בגלל מנגנון "שריפת" הטוקנים, אשר מהווה פטנציאל לרווח.

חברות אספקת האנרגיה ןמחזיקים של טוקנים אחרים, ישלמו עמלת הצטרפות ויציאה לארגון ומהארגון באמצעות הטוקנים של Terawatt. וכשהם ימכרו מקומם, Terawatt תגבה אחוזים מהרווחים שלהם. Terawatt תגבה 50%-75% מהרווחים שלהם על מנת לבצע רכישה חוזרת ולשרוף את הטוקנים שלה בעצמה באופן יומיומי (תלוי בטרנזאקציה). עם Terawatt, תהיה לכל האנשים והעסקים גישה חופשית ל-L.E.D.s זולים או חינמיים אשר יצמצמו את עלוות הקנייה שלהם, הוצאות האנרגיה, יבירו את היעילות האנרגטית של התאורה ויצמצבו את אפקט החממה.

ערכו של המטבע יעלה בצורה אקפוננציאלית ככל שיותר חברות הפקת אנרגיה (וקונים/לקוחות/וחברות אחרות) יבינו את הייתרונות שבשימוש בטוקן של Terawatt  ושבהצטרפות לארגון (חוק מטקלף), ובכך יעלו את הביקוש ויקטינו את ההיצע שלו.

באמצעות הארגון, שותפויות אסטרטגיות (אנחנו מחפשים אקטיבית שיתופי פעולה ושותפויות עם חברות תשתית בכל העולם), אספקה דפלציונית, תמריץ באמצעות טוקן, ושיווק נמרץ, Terawatt מכוונת לעזור לשים את ה-L.E.D.s בכל מתקן מסחרי, מפעלים, מוסדות ממשלתיים ובבנייני מגורים בכל העולם ובכך להאיץ את המעבר מאמצעי תאורה מיושנים כגון נורות להט, פלורוסנטים, לתאורת L.E.D מלאה.

מחזיקי הטוקן גם יוכלו למצוא ולעשות שימוש בהחזרי מס מידיים, לחפש זיכויי מס ולאחר מכן לאכסן את נתוני הרכישה ברשת לשימוש מאוחר יותר בעת הגשת הדו"חות שלהם.

תכונות הטוקן

תמריץ - הטוקן ישמש כתמריץ כל רכישה של נורת L.E.D. אשר תאומת בתהליך מוגן הפטנט של Terawatt. זה ישמש תמריץ למשמשים לרכוש נורות  L.E.D. לבית, לעסקים, או לשימוש ממשלתי והקניות האלו יאומתו באמצעות התהליך.

אכסון נתונים - רשומות של רכישת נורות L.E.D. יאוכסנו במערכת של Terawatt. זה יאפשר לרוכשים לזכות בהחזרי מס ויאפשר להם לאכסן בצורה אמינה את כל המידע על הוצאות האנרגיה שלהם. הגישה למידע תעשה באמצעות תשלום עמלה בטוקנים.

מידע חשוב נוסף על החברה ועל ההנפקה המתקרבת מופיע בסרטון הוידאו:

למידע נוסף באתר החברה  

החברה גייסה ( נכון לסוף אוקטובר 2018) את רוב הסכום בהנפקה (ועברה משמעותית את סכום המינימום)

בעלי תפקידים:

מנכ"ל Evan William איוון וויליאם
סמנכ"ל תפעול Morris H. Layton III מוריס לייטון
סמנכ"ל כספים Jerome Raymond ג'רום ריימונד
ארכיטקט DAO Shubham Tatvamasi שובהאם טטואמאסי
יועץ/מפתח Hase Takujiro הייז טקוז'ירו
יועץ Antoun Toubia אנטון טוביה
יועץ Roman Karimov רומן קרימוב
מהנדס ראשי Roy Davey רוי דיווי
מפתח Jules De Smit ג'ולס דה סמית
יועץ Jacob Salvador יעקב סלבדור
יועץ/שיווק AnuDeep Reddy אנודיפ רדי
משפטן Dr. David Meszaros ד"ר דוד מזרוס
יועץ Miikka Saloseutu מיקה סלוסאוטו

פרטי ה ICO

סכום שגוייס 6,500,000 $
גיוס מקסימאלי 11,500,000 $
גיוס מינימאלי 500,000 $
השקעה מינימאלית 0.10 ETH
בונוס תלוי בכמות הרכישה
מחיר המטבע 0.00064
מחיר המטבע לפני הנפקה 0.30
מידע נוסף על ההנפקה https://bitcointalk.org/index.php?topic=4566082
מדינות שחל בהן איסור להשתתף ארה"ב, צפון קוריאה, סוריה, איראן, עיראק, בליז
מטבע מתקבל ETH, BTC
אבטיפוס/מוצר ראשוני NA
Whitelist/KYC KYC
פלטפורמה Ethereum
סיום ICO 28.10.18
תחילת ICO 15.8.18
סיום הנפקה מקדמית 14.8.18
תחילת הנפקה מקדמית 21.6.18
מדינה הולנד
הטוקן LED

קראתי את תקנון האתר ואני מקבל את תנאי השימוש


שינוי גודל גופנים
ניגודיות