fbpx
יש לך שאלה?
הלוואות

הלוואה במימון ישיר - מה היתרונות? האם כדאי לקחת?

קרדיט shutterstock

הלוואה היא כסף שלוקחים מגוף או אדם, בתמורה להתחייבות להחזיר את הכסף בעתיד, בתוספת ריבית ועל פי תנאים קבועים מראש.

את ההלוואות ניתן לקבל מגופים שונים: גופים פיננסיים - כמו בנקים, חברות כרטיסי אשראי, חברות ביטוח וקופות גמל. אפשר גם לקבל הלוואות מאנשים שמכירים כמו קרובי משפחה, חברים, מהמעסיק. גם גופים גדולים כמו יבואני רכב וקבלנים מאפשרים לפעמים קבלת הלוואה שאמורה לשמש, בדרך כלל, לצורך רכישת המוצר שהם מוכרים.

חשוב לחשוב טוב לפני שלוקחים הלוואה. בסופו של דבר הלוואה צריך להחזיר וזה עולה יותר ממה שמקבלים. על הלוואה משלמים ריבית וגם צריך לעמוד בהחזר החודשי שיבוא על חשבון דברים אחרים. לכן, שיקלו היטב האם תוכלו לעמוד בהחזר ההלוואה ואת התנאים שלה.

חברת מימון ישיר, מקבוצת ביטוח ישיר, מציעה מתן הלוואות ישירות, בסכומי כסף קטנים עד בינוניים, ללא צורך בהצגת מסמכים וללא צורך להצהיר על מטרת ההלוואה.

ההלוואה של מימון ישיר היא הלוואה חוץ בנקאית שאינה קשורה לחשבון הבנק ואינה פוגעת במסגרת האשראי של חשבון הבנק.. עובדה זו מאפשרת להמשיך ולהתנהל כרגיל  רגיל מול הבנק.

סכום גדול בזמן קצר

מי שמנהל משק בית יודע איזה מאמץ דרוש על מנת לשמור על איזון בין הכנסות להוצאות. רוב האנשים מעוניינים להשאיר לעצמם גם עודף כדי שיוכלו לממן לעצמם ולמשפחתם דברים נוספים, מעבר לאלו הנדרשים לניהול החיים השוטפים. כולם רוצים לנסוע לחופשה בחו"ל מידי פעם, לצאת לבלות, לאכול במסעדות ולקנות בגדים יפים. אבל, לפעמים אנחנו נתקלים בארועים ונסיבות שמאלצים אותנו להשיג סכום כסף נכבד במהירות.

ההלוואות שנותנת שיווק ישיר מועברות מהר למיי שמבקש אותן. החברה מתחייבת באתר האינטרנט שלה להעברת הכסף בתוך ארבעה ימים, אך לרוב מתבצעת ההעברה הרבה יותר מהר וניתן לראות את הכסף בחשבון כבר לאחר מספר שעות.

לאיזה מטרה אפשר לקחת הלוואה במימון ישיר?

מימון ישיר נותנת הלוואות לצרכנים פרטיים ללא צורך במסירת פרטיםעל מטרת ההלוואה ואיזה שימוש יעשה בכסף. בדיקה של מטרת ההלוואה עלולה לקחת זמן ארוך בגלל שצריך להגיש טפסים, אישורים על הכנסות, אישורים אחרים וכו'. יש גם אנשים רבים שנרתעים, מכל מיני סיבות, מלמסור מידע על עצמם. כשצריך את הכסף מהר רוצים לזרז עניינים ולהימנד מדברים אשר אמורים לעקב את העברת הכסף.

מה צריך להביא בחשבון

ההלוואות שניתן לקחת במימון ישיר הן בסכומים קטנים בדרך כלל. לכן, אם ההלוואה לא מספיקה, כדאי לחשוב לא לקחת את ההלוואה ביותר ממקום אחד ולנסות למצוא מקום אחר שיעזור לכם במימון.

כמו כן, חשוב לדעת שההלוואות ניתנות לזמן קצר יחסית ולכן ההחזרים החודשיים גבוהים יחסית.מי שמעדיף החזרים קטנים הנפרשים על פני שנים רבות יותר, ייתכן וכדאי לו לקחת את ההלוואה במקום אחר

איזה סוגים של הלוואות מציעים במימון ישיר?

מימון ישיר מציעה הלוואות לכל מטרה, בהן היא איננה דורשת הסבר על מטרת הללוואה, עד לסכום של 70 אלף שקל.  כמו כן מציעה מימון ישיר הלוואה לרכישת רכב בסכום של עד 150 אלף שקל.

הריבית השנתית על ההלוואות היא כ-8%.

בהלוואה לרכישת רכב, משמש הרכב בטוחה כנגד ההלוואה. השיעבוד מבוצע על ידי רישום ברשם המשכונות או רשם החברות ורישום סעיף שיעבוד במשרד הרישוי. בנוסף, נרשמת הערה בפוליסת הביטוח של הרכב המשועבד להסבת הפוליסה לטובת החברה המלווה במקרה של תביעה. כאשר הרכב משועבד, לא ניתן למכור אותו או למשכן אותו לאחר.

ההלוואות האלה נבדלות בפריסת התשלומים המתאפשרת בהן, סכום ההלוואה המרבי, מסלולי הריביות ועוד.

ניתן לשעבד את הרכב גם כשלוקחים הלוואה רגילה לכל מטרה. במקרה זה, כשלחברה יש בטוחה, היא מציעה ריבית אטרקטיבית יותר על ההלוואה.

לסיכום, אם נתקלתם במצב שבו אתם זקוקים לכסף במהירות, כדאי שתבדקו אם ההלוואות שנותנן מימון ישר ללקוחותיה יכולה להתאים לכם. ההלוואות של מימון ישיר מאפשרות, בקלות ובמהירות, וללא צורך במסירת פירוט באשר למטרתה, לקבל הלוואה מהירה ובתנאים נוחים יחסית.

צריכים הלוואה? מלאו פרטים וקבלו הצעה במהירות


על המחבר

יואב בהט

יואב בהט

יואב ניהל את מחלקת התוכן והנתונים של חברת איי-אונליין במשך שנים רבות. שם נחשף לכתיבה, עריכה והכרות מעמיקה עם שוק ההון.
יואב כותב באתר הון לצד תפקידו כרכז כתבים.
תחומי הסיקור של יואב, הם בעיקר - שוק ההון והשקעות; פנסיה וביטוח; ושוק הנדל"ן.

השאר תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות