fbpx
תוכן ממומן

קורס השקעות

כל אחד מאיתנו מתחבט בשלב כלשהו בחיים בשאלה איך ניתן להרוויח יותר? במה הכי כדאי היום להשקיע, בעסק חדש, בשוק ההון או בנדל"ן? מור קורן, מרצה בקורס השקעות, משתף את הקוראים וממליץ להשקיע בכל השלושה במקביל. כך תהיה לך הכנסה משלושה מקורות שונים.

השקעה במקביל בשלושת התחומים יכולה להבטיח לך שבעוד מספר שנים תגיע לעצמאות כלכלית ותתחיל להגשים את החלומות שלך. מהי עצמאות כלכלית? מצב שבו אתה לא תלוי באף אחד בשביל להתקיים. כלומר, ההכנסות הפסיביות שלך מעסק, משוק ההון או מנדל"ן מאפשרות לך לחיות באותה רמת חיים ללא צורך לעבוד. כדאי שתפנים! כל אחד יכול להגיע לעצמאות כלכלית! הכל עניין של בחירות וסדר עדיפויות בחיים.

על מנת להקדים את גיל הפרישה ולהשקיע את הזמן בדברים החשובים באמת יש להתמקד במקצוע אחד, להתמקצע בו במשך שנים אחדות כדי להרוויח טוב ובמקביל ללמוד איך להכפיל ולשלש כל שקל שחוסכים בבורסה ובנדל"ן.

בחירת מקצוע והקמת עסק – הצעד הראשון שלי בדרך לעצמאות כלכלית הוא לשאול את עצמי באיזה מקצוע כדאי לי לבחור. האם להיות שכיר או עצמאי? לאיזה תחום יש ביקוש כיום ויהיה רלוונטי גם בעוד עשרים שנה? יש גורמים רבים שכדאי להביא בחשבון מוקדם ככל אפשר בחיים כדי לוודא שאתם עושים בחירה מקצועית נבונה שתבטיח לכם עתיד טוב יותר.

שוק ההון – אחרי שקיבלת את אחת ההחלטות החשובות בחיים ובחרת במקצוע מכניס שיאפשר לך גם לחסוך כסף, אתה צריך ללמוד לעומק על שוק ההון כדי להכפיל ולשלש כל שקל שחסכת! הידע הזה יעלה את המוטיבציה שלך לעבוד ולחסוך יותר. חשוב שתדע – ניתן ללמוד בקלות על עולם ההשקעות ועל שווקים מתפתחים בעולם ולהכפיל כל סכום פי 4 כל 10 שנים! כלומר, להגיע לתשואה ממוצעת של כ-20% בשנה, שזו תשואה מדהימה. שוק ההון נשמע מפחיד לחלק מהציבור מסיבה פשוטה, מי מאיתנו לא מכיר חבר או דוד שהפסיד כסף בבורסה בגלל שהשקיע במניה בודדת. אבל זה מגיע לו! אני מתנצל אם זה נשמע מוגזם, אבל אני אומר את זה בשבילך! אסור להתאהב בשום מניה! מחקרים מראים שהשקעה במדדים מובילים מנצחת כל השקעה בטווח של שנים. למד על מדדים מובילים וגלה בעצמך שניתן להשקיע בשוק ההון ורק להרוויח בהשקעה לטווח של שנים.

נדל"ן – ההשקעה בנדל"ן דורשת ידע ומשאבים, לכן נגיע אליה אחרי שחסכנו סכום משמעותי בעבודה ובהשקעה בשוק ההון. על מנת לפזר סיכונים כדאי להשקיע גם בנכס נדל"ן מניב. זו השקעה יציבה שמאפשרת לך לקבל כסף על בסיס חודשי לכל החיים. בדומה לתחומים נוספים, לא כדאי לקפוץ למים לפני שיודעים לשחות. לכן כדאי ללמוד את התחום לעומק ורק לאחר מכן לעסוק בו באופן עצמאי. תהליך של קניית דירה ושיפוץ הוא ארוך, מורכב ומצריך ידע נרחב.

קורס השקעות של מור קורן מאפשר לך ללמוד את שלושת התחומים. כל תלמיד מקבל כלים חשובים בנושא בחירת מקצוע, גיוס לקוחות נוספים לעסק או בחירת תחום העיסוק שלו בעתיד. בנוסף, לומדים בקורס על שוק ההון ועל השקעות בנדל"ן בארץ ובחו"ל. כך תדע בעצמך במה הכי כדאי להשקיע על מנת לייצר תשואה מקסימלית לכסף שלך. מדובר בעקרונות שנרכשו בעמל רב ולאורך שנים ארוכות, אשר יכולים לגרום לכל אדם בכל שלב בחיים לשנות את החיים ולהתחיל להתנהל אחרת על מנת להגשים את החלומות שלו ולהגיע לעצמאות כלכלית.

לסיכום: כל אחד מאיתנו צריך לשאוף לעצמאות כלכלית. כל אחד צריך לקום בבוקר בחיוך ולצאת למקום העבודה שלו, כעצמאי או כשכיר, ולהרוויח משכורת שיוכל לחיות ממנה בכבוד. אל תתפשר על העתיד שלך ולמד לעומק על שלושת התחומים. קורס השקעות איכותי שיתמקד בשלושת התחומים יחסוך לך זמן יקר ויקדם אותך לעתיד טוב יותר.

רוצים לקבל את ההצעה הטובה ביותר לפקדון המשתלם ביותר– השאירו פרטים עכשיו!!

  קראתי את תקנון האתר ואני מקבל את תנאי השימוש


  על המחבר

  מערכת הון

  השאר תגובה

  שינוי גודל גופנים
  ניגודיות