fbpx
תוכן ממומן

BI- הדרך שלך להתקדם עסקית

depositphotos

פירמות שואפות להוביל את התחרות בשוק בו הן פועלות ונעזרות בטכנולוגיה, המאפשרת להן לקבל תמונת מצב רחבה ולשלוט על המידע הארגוני. יחד עם זאת, מערכות מידע איכותיות ומיושמות היטב - ככל שיהיו, לא יהיו שלמות ללא כלי BI עוצמתי, המשדרג באופן משמעותי את עבודת ההנהלה וחברי הצוות, ומאפשר לקבל החלטות נבונות, מהירות ומקוריות ולגלות תובנות נסתרות, שמשנות לחלוטין את דרך החשיבה המסורתית. כיצד כלי ה-BI משדרג באופן משמעותי את קבלת ההחלטות היום יומית?

מהי מערכת בינה מלאכותית?

מערכת BI (בינה מלאכותית) היא פלטפורמה לניתוח נתונים המיועדת לארגונים בכל סדר גודל, החל מארגונים קטנים, הנמצאים בתהליכי צמיחה, דרך ארגונים המתמודדים עם מסדי נתונים המשתנים בתדירות גבוהה ועד ארגונים ומוסדות המתמודדים עם היקף עצום של רשומות ותהליכים מורכבים. בשונה ממערכות BI מהדור הישן, ישנן מערכות חדשניות המצוידות בכלים ייחודיים AI, בעלי ארכיטקטורה מתקדמת, המאפשרים להפיק הרבה יותר תובנות מהשאילתות המוצגות למשתמש ובכך להתאים גם למשתמשים שאינם בקיאים בתהליכים עסקיים וכן מעולם לא התנסו בעבודה במערכות BI.

אילו פעולות ניתן לבצע באמצעות מערכת ה-BI?

  • ניווט עצמאי בנתונים
  • תחקור חופשי של כל נושא ללא תלות במבנה הנתונים
  • אפשרות לבצע כל חיתוך ללא תלות בהיררכיה
  • הצגת הנתונים בכל שדה או אובייקט
  • צפייה בנתונים הקשורים לשאילתה שהפיק המשתמש הן כמידע והן כחלופה
  • כל נתון במערכת משמש "כמפתח" לשליפה
  • ביטול הצורך בשכפול נתונים

מערכת עוצמתית מרכזת את כלל הנתונים, בין אם הגיעו ממקור פנים ארגוני ובין אם הגיעו ממקור חוץ ארגוני, בפורמטים נוחים לקריאה, ללא מגבלות כלים, ללא כל צורך בתשתית DB, וללא כל תלות במומחה.

טכנולוגיית In-memory ייחודית החוסכת לכם זמן

כלי נוסף שניתן למצוא בפתרונות BI מתקדמים, אשר חוסך לכם זמן באמצעות הזיכרון המובנה במערכת, כזה שניתן באמצעותו לתחקר נתונים במהירות ולהמליץ למשתמשים על חיפושים רווחים, המקושרים להגדרות תפקידם. כמו כן כלי הדוחות העוצמתי מאפשר לתזמן מראש דוחות מובנים במערכת לגורמים פנים ארגוניים ולגורמים חוץ ארגוניים ולחסוך זמן ומשאבים ביצוא דוחות אלו בפורמטים שונים. תוסף מעניין אחר הוא ה-Story, שהולך לשנות לחלוטין את הדרך שבה צוותי העבודה מייצרים מצגות ומציגים מידע בישיבות.

ה-Story שמאפשר לצלם מסכים ולייעל את ישיבות הצוות

כלי ה - Story המובנה בפלטפורמה מאפשר לצלם מסכים ולייצר מצגת ללא כל צורך במעבר לכלים חיצוניים, כך שבעת הצגת המידע העובד יוכל להמחיש באופן חזותי את דרך חשיבתו וקבלת ההחלטות שלו ולעבור בלחיצת כפתור לשדה המתאים בדשבורד.

כיצד ניתן ליישם את מערכת ה-BI בארגון?

תהליך היישום מהיר ומבוסס על בניית מודלים בהתאמה לצרכים הארגוניים. המודלים מהווים את הבסיס לתחקור נעדר הגבולות וליכולת העוצמתית של המערכת להביא את המידע הנכון בעיתוי המתאים ולבצע סנכרון בזמן אמת עם כל נתון המקושר לארגון - הן מפורטל, אתר אינטרנט, חנות סחר, תיבת דואר ברשת חברתית, קמפיין שיווקי והן ממערכות הפנים ארגוניות לרבות ה-CRM וה-ERP. מיישם ה-BI המקצועי משמש כחוט המקשר בין הצרכים העסקיים לבין הנושאים הטכניים ואחראי על בניית מודל, שמצליח לתת מענה לכל הפערים, המקשים על הניהול התקין. בסיום תהליך היישום, מבוצעות הדרכות והתאמות פרטניות בדגש על העבודה הנכונה עם המערכת וביחוד לכל הקשור לשאילת שאלות ופיתוחן תוך שימת דגש על התאמה לעולמות המקצועיים של המשתמשים.

קראתי את תקנון האתר ואני מקבל את תנאי השימוש


השאר תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות