חדשות כלכליות

בנק ירושלים ורמי לוי מציעים הלוואות עם תלושים

שיתוף הפעולה בין בנק ירושלים בניהולו של אורי פז לבין רשת רמי לוי עולה מדרגה. אחרי שרשת לוי הציבה עמדות מטעם בנק ירושלים לקידום הפיקדונות האינטרנטיים של בנק ירושלים, במטרה להפוך את סניפי הרשת למיני סניפים (בהם יסופקו שירותי בנקאות מלאים), מדווחות החברות על שיתוף פעולה במתן הלוואות ללקוחות כל הבנקים.

בנק ירושלים מציע ללקוחות כל הבנקים הלוואה בסכום של עד 40 אלף שקל, כאשר מקבל ההלוואה יקבל גם תלושי קנייה לחג הפס בסניפים של רשת רמי לוי בסכום של 200 שקלים. בנק ירושלים מעניק את ההלוואה ללא ביטחונות וללא ערבים עם אפשרות פרישה ל-60 תשלומים.

כזכור, במסגרת שיתוף הפעולה הראשון בין בנק ירושלים ורמי לוי  הוסכם כי יינתנו ללקוחות הרשת  תנאים מועדפים במסגרת תוכנית ייעודית, כך שהם צפויים ליהנות מריבית גבוהה יותר על הפיקדונות, ריבית נמוכה יותר על הלוואות, ובכלל מחירים מועדפים על הבנקים האחרים ועל לקוחות אחרים של בנק ירושלים.

החיבור של בנק ירושלים לרמי לוי עונה על בעיה גדולה של הבנק –  מספר סניפים קטן וחוסר יכולת לפרוץ לקהל יעד גדול. עם החיבור לרמי לוי הבנק מתגבר על הבעיה הגדולה הזו ומגדיל נוכחות  למאות נקודות.

על המחבר

מערכת הון

השאר תגובה

2 תגובות