חדשות    

GMT משיקה כרטיס אשראי נטען

ערן סרוק GMT צילום: אפרים דומב

מעודכן ל-09/2021

הכרטיס של חברת הפינטק אינו מצריך פתיחת חשבון בנק, הוא ניתן לטעינה במזומן וישמש ככרטיס אשראי לכל דבר ■ הבשורה העיקרית: עמלות זולות והגדלת התחרות בענף

התחרות בתחום כרטיסי האשראי עולה מדרגה: חברת הפינטק GMT  משיקה כרטיס אשראי חדש, הניתן לטעינה במזומן עד סכום של 10 אלף שקלים במטבעות של שקל, דולר ואירו. השימושים העיקריים בכרטיס הנטען, בדומה לכרטיס אשראי רגיל, הם קניות און ליין, רכישות בבתי עסק בחו"ל, משיכת כסף בכספומט וכן מהווה פתרון אידיאלי עבור מיליון תושבים שאינם בעלי כרטיס אשראי או חשבון בנק.

בשונה מכרטיסים נטענים אחרים, כדוגמת כרטיסי הבנקים, הכרטיס אינו משויך לחשבון בנק אך הוא כן משויך לבעל הכרטיס הנטען (ניתן לכתוב את שם בעל הכרטיס) אשר גילו חייב להיות מעל גיל 18. כמו כן, הנרשמים לשירות החינמי בפלטפורמת myGMT יוכלו להעביר כספים לרחבי העולם באופן מהיר יותר. טעינת הכרטיס תתבצע בסניפי חברתGMT  הפרוסים ברחבי הארץ.

לכרטיס הנטען יתרונות רבים נוספים, לא רק עבור מחזיקי הכרטיס אלא גם עבור בעלי העסקים, המשלמים דמי סליקה נמוכים ואשר מקבלים את התשלום באופן מיידי. במקרה של אובדן או גניבה של הכרטיס, הכרטיס נחסם והיתרה מועברת לכרטיס חדש.

חברת GMT החלה את פועלה בשנת 2001 והינה החברה הפרטית הגדולה והוותיקה ביותר בשירותים פיננסים מתקדמים, המרות המט"ח והעברות הכספים. כמו כן, החברה מהווה את הנציגות הרשמית של חברת "מאניגרם" העולמית בישראל כך שלמעשה לGMT- יש קרוב ל-350 אלף נקודות קצה ברחבי העולם. את  GMT בעסקה ליוו עורכות הדין דלית בן ישראל ושרי אסולין ממשרד עו"ד נשיץ ברנדייס אמיר.

ערן סרוק, יו"ר חברת GMT : "כרטיס MYGMT הוא מוצר נוסף בסל המוצרים הפיננסים שאנו מציעים לקהל לקוחותינו. אנו חווים ביקושים יפים ובטוחים שהם יתעצמו לכשעם ישראל יוכל לחזור לטוס ולהשתמש בכרטיס לצורך תשלומים בחו"ל".

עולם התשלומים – הקרב על כיסו של הלקוח עולה שלב