fbpx
יועצי משכנתאות

נועה גל

לאינדקס יועצי משכנתאות

נועה גל מגיעה בכלל מתחום העיתונות, אבל זה עשוי להיות דווקא יתרון - בעיתונות לומדים להיות ביקורתיים, ערניים, ולבדוק כל דבר בשבע עיניים. זה גם מה שיועץ משכנתאות טוב, צריך. 

גל למדה סטטיסטיקה וכלכלה באוניברסיטת חיפה.

בשנים האחרונות גל עמוק בתוך נושא המשכנתא  -  "כשלמדתי את נושא המשכנתאות" אומרת גל,  "זה התחיל כדי לקבל ידע מקצועי אישי וככל שהתעמקתי בלימודים, גיליתי, כי קיימות סוגיות, שבהן הידע המקצועי שלי הופך להיות מאד משמעותי עבור כל מי שיש לו משכנתא בישראל. ידע שווה הרבה, והידע הזה עוזר ללקוחות שלי לקבל את המשכנתא האידיאלית מבחינתם"

ללא ידע, וללא הכוונה מקצועית , הלקוחות מפסידים כסף וגל מסבירה - "הלקוחות מובלים אחרי המוסד המממן/ נותן המשכנתא ואם הם לא נעזרים ביועץ עם ידע, שיודע איפה לקחת משכנתא, איך לקחת משכנתא, באיזה תמהיל, איך להשיג את הריביות הטובות ביותר, אז הם עלולים להפסיד עשרות אלפי שקלים ואפילו יותר מכך"

"בעבודה שלי כיועצת משכנתאות אני מרגישה שליחות וסיפוק גדול - אני עוזרת לאנשים לחסוך הרבה כסף, וזו העבודה שלי - מה יותר טוב מזה.

"בשנים האחרונות נכנסו לתחום התכנון הפיננסי למשפחות , למעשה כל לקוח שנכנס אלינו לקבל משכנתא, עובר בדיקה כלכלית להתאמת המשכנתא לסגנון חייו, לרבות רמת ההוצאות החודשית שלו. כך שבפועל, המטרה שהמשכנתא לא תגרום לבעיות תזרימיות עתידיות, להלוואות עתידיות וכו', שיגרמו לו לשם הרבה יותר כסף על אשראי ומימון. זו לא חוכמה להשיג משכנתא בריבית עם ההחזר גדול. המטרה היא לתכנן את המשכנתא עם סגנון החיים ועם הצרכים העתידיים, וזה מביא אותנו כמשרד לטפל באופן שוטף גם בתכנון הפיננסי של המשפחה".

הייחוד שלנו

"מעבר ליכולת שלנו לתכנן משכנתא חדשה ונכונה ללקוחות, אנחנו יודעים היום ליצור לאנשים פתרונות מימון זולים ביחס למצבם הקיים  דרך איחוד הלוואות. כלומר, אנחנו  מספקים ללקוח אפשרות לאחד הלוואות קיימות ואובליגו בחשבון העו"ש, עם הלוואת המשכנתא כך שבסופו של דבר, ההלוואה יותר פשוטה, ניתנת למעקב ברור, לא הולכים לאיבוד עם מספר הלוואות (ואובר בחשבון העו"ש), יודעים בדיוק לכמה זמן ההלוואה, יודעים בדיוק מה ההחזר השוטף, וככה מבינים לעומק את המצב הפיננסי. התכנון הפיננסי הזה הוא נהדר ללקוחות שמבינים לעומק את מצבם, ומעבר לכך הוא מוזיל את המימון בצורה דרמטית. אם לקוח משלם ריבית על האובר בגובה של עד 22%, הרי שלרוב מדובר במעגל קסמים והאובר הזה והריבית הגבוה תלווה אותו במשך תקופה ארוכה מאוד.  ברגע שנעשה איחוד ההלוואות הוא משלם ריבית נמוכה במיוחד - סדר גודל של 4%-6%, ומדובר בחיסכון לרוב של עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים במשך התקופה. ומעבר לכך - ברגע שמאחדים את ההלוואות תחת המשכנתא התקופה ברורה וידועה מראש, ולא מדובר בגלגול של הלוואה מתקופה לתקופה".

פעילות נוספת שמייחדת את המשרד - ליווי יזמי נדל"ן ויזמי תמ"א 38 - "בזמן האחרון, פונים אליינו אנשים פרטיים שהם בעלי קרקעות שנרכשנו בעבר. אז זה היה קרקע חקלאית ועכשיו זה הופשר לבנייה. הם מעוניינים לממש את זכותם ולבנות בניין מגורים. מדובר על מקומות כמו חריש, רעננה, בקרית גת, בבאר שבע, ובמקומות נוספים. ברעננה יש לנו מספר קבוצות - כמה משפחות מתאחדות ובונות ביחד. אפשרות שנייה לפצל את השטחים. אם בונים ביחד  וגם אם מפצלים ובונים בנפרד, פונים אליי כדי לקבל מימון דרך הבנקים. אנחנו מנחים אותם ומשיגים להם מימון.  הם בוחרים אם לשתף קבלן יזמי ואז הם מרוויחים פחות, או להיות גם היזם, ולהרוויח את הרווח היזמי. אנחנו מלווים אותם בכל המסלול הזה, לרבות בבחירת הדרך - לבד או עם יזם".

מה אתם מספקים ללקוחות?

"ייעוץ משכנתא מיועד לכל מי שעומד לקחת משכנתא, ולכל מי שיש לו משכנתא. אנחנו מכינים ללקוח את תמהיל המשכנתא הנכון בשבילו, את התמהיל היחודי שמתאים בדיוק לצרכיו בהתאם לכל המידע שאנחנו מקבלים עליו. הקווים שמנחים אותנו הם חיסכון מרבי במשכנתא, התאמה לסגנון חייו (ההוצאות השוטפות של המשפחה), יציבות ההחזר החודשי לאורך הזמן, מינימום סיכונים במשכנתא, מקסימום הפחתה בקרן החל מהחודש הראשון, ומקסימום גמישות בפירעון מוקדם בעתיד".

 


לקוחות ממליצים

צור קשר 

מדריך משכנתא

מחשבון משכנתא
שינוי גודל גופנים
ניגודיות