fbpx
יועצי משכנתאות

עמית קמינסקי

לאינדקס יועצי משכנתאות

עמית קמינסקי, הבעלים והמנכ"ל של AMG מודלים כלכליים שפועלת בתחום הביטוח, ואת AMG משכנתאות המספקת ייעוץ וליווי בתחום המשכנתאות, הוא דמות מוכרת בעולם ייעוץ המשכנתאות, הוא נוהג להתראיין בכלי התקשורת על התפתחויות שונות בשוק המשכנתאות, ונחשב לדמות דומיננטית בתחום, כשבמקביל- AMG  הפכה להיות אחת מהחברות הגדולות בתחום. 

קמינסקי הוא בוגר המכללה למנהל לתואר מנהל עסקים. בעל רישיון סוכן עם ניסיון רב שנים.


AMG מודלים כלכליים הוקמה בשנת 2001, והיא מתמקדת כאמור בעולמות הביטוח (מתן שירות ייעוץ לתחום הביטוח ואספקת פתרונות ביטוח ופיננסים ללקוחות).  AMG משכנתאות, הוקמה ב-2004 והיא פועלת על פי המודל האמריקאי “BROKER MORTGAGE” , כשבפועל היא מספקת ללקוחי המשכנתאות חבילה של שירותים שעוזרת לו להתנהל מול הבנקים הן בהיבט של הבירוקרטיה והן בהיבט המקצועי - השגת תמהיל המשכנתא המתאים ביותר ללקוח, אחרי שנבחנו הצרכים שלו והיכולת הפיננסית שלו בהווה ובעתיד. במקביל משיגה החברה תנאים נוחים ללקוחותיה וזאת בשל היכרותה עם המערכת הבנקאית כולה, ויכולתה לייצר מכרזי משכנתאות בין הבנקים השונים.

היתרון לגודל משחק לטובתה של AMG, ותורם בסופו של דבר ללקוחותיה.

לקוחות ממליצים


אני מאמין

"אנחנו שמים את הלקוח במרכז, ומטרתנו לשרת אותו" אומר קמינסקי, "תפיסת השירות היא במוקד שלנו, אנו מאמינים כי שירות הניתן תוך אחריות, זמינות, כבוד הדדי, מקצוענות ונגישות, הוא אשר יוצר נאמנות וקשר ארוך טווח. אנו מתחייבים להעניק שירות אישי איכותי ואדיב הנותן מענה לצרכי וערכי הלקוח.

"אנו מתחייבים להעמיד במקום הראשון את שביעות הרצון של הלקוחות, ועד עכשיו אנו מצליחים לעשות זאת בהצלחה גדולה. זה מתבטא במוצרים שאנו משווקים, בשרות שאנו נותנים ללקוחות, בליווי ובתמיכה הניתנים על ידינו באופן צמוד בכל השלבים של לקיחת המשכנתא

"מעבר לכך, אנו שמים דגש גדול על - זמינות ויעילות. אנו מתחייבים לזמינות ויעילות במתן מענה אישי לכל לקוח, וגם כאן אנו מצליחים יפה, ויעידו על כך הלקוחות שלנו. אנו מחויבים להעמיד לרשות לקוחותינו מגוון ערוצי התקשרות עמנו, טלפון, מייל, הודעות שוטפות. אנחנו זמינים לכל שאלה, בקשה. הלקוח הוא אצלנו במוקד".


היתרונות שלנו

אנחנו פועלים בפועל בייעוץ וליווי משכנתאות במובן הרחב - ייעוץ וליווי במשכנתאות רגילות, מיחזור משכנתא וגם במשכנתאות לכל מטרה.

תחום ייעוץ משכנתא -  משכנתא היא ההלוואה הגדולה שניקח במהלך חיינו, לטובת העסקה הגדולה שנעשה במהלך חיינו - רכישת דירה. למשכנתא יש השלכות על כל חיינו, ולא רק בהווה, ולכן צריך לבחור היטב בין כל המסלולים השונים, והריביות השונות. חשוב להבין את הצרכים הפיננסים היום ובעתיד, חשוב לא לטעות בבחירת המסלולים, אלה טעויות שעולות הרבה מאוד כסף - עשרות אלפי שקלים. אנחנו מתחייבים להשיג ללקוחות את המשכנתא המתאימה והנכונה ביותר, בקלות ועם  חסכון מקסימלי בגובה החזר המשכנתא. מבדיקות שעשינו הייעוץ דרכנו חסך ללקוחות 70 אלף שקל בממוצע.

תחום מיחזור משכנתא - מיחזור משכנתא הוא תהליך של החלפת המשכנתא הקיימת בהלוואה חדשה בתנאים טובים יותר. "אנחנו מבצעים עבור הלקוחות בדיקת כדאיות מיחזור ללא עלות וללא התחייבות מצד הלקוח", מסביר קמינסקי, ומוסיף - "בנוסף, הלקוח יכול לבצע את הבדיקה דרך מרכז מידע למשכנתאות, המאפשר קבלת ייעוץ ראשוני מקצועי על בסיס דו"ח יתרות לסילוק מהבנק, ובכך לקבל תמונה ראשונית על גובה החיסכון וכדאיות מיחזור המשכנתא".

משכנתא לכל מטרה - "מדובר בתחום חשוב, שרבים עדיין לא מודעים אליו בתור מקור מימון חלופי" אומר קמינסקי, "משכנתא לכל מטרה היא בעצם הלוואה שמתבססת על המשכנתא הקיימת (ושיעבוד הדירה שכבר קיים) כדי לקבל מימון. מדובר על מימון יחסית זול, שיכול לחסוך למשפחות כסף רב באם הם יפנו או פנו לגופים אחרים לצורך קבלת הלוואה. התנאים של משכנתא לכל מטרה טובים מהתנאים במערכת הבנקאית וטובים משמעותית ממימון אצל חברות כרטיסי האשראי ומימון חוץ בנקאי. מומלץ מאוד באם יש לכם משכנתא לבדוק דרכנו אם ניתן לקבל בגינה משכנת אלכל מטרה. אנו מספקים ללקוחות את המשכנתא לכל מטרה הטובה ביותר והמתאימה ביותר לכל לקוח ספציפי".

צור קשר


מדריך משכנתא

מחשבון משכנתא
שינוי גודל גופנים
ניגודיות