מתי סימן טוב, עוסק בתחום ייעוץ וליווי המשכנתאות כ-11 שנים. סימן טוב הגיע לתחום ייעוץ המשכנתאות מתחום שמאות המקרקעין שמתחבר ומוסיף ערך לייעוץ במשכנתאות. כבוגר לימודי שמאות מקרקעין החל לעבוד באחד ממשרדי שמאות המקרקעין הגדולים בארץ וצבר ניסיון רב בלווי בכל תחומי הנדל"ן, סימן טוב, בן ה-40 (נשוי + 5), עבד מול הבנקים המובילים בתחום המשכנתאות – מזרחי-טפחות, לאומי, איגוד, ירושלים ועוד.

בשנת 2006, יצא סימן טוב, לדרך עצמאית ופתח עסק עצמאי בייעוץ משכנתאות. "הידע שצברתי בשמאות מקרקעין, והקשרים שיצרתי בבנקים עוזרים לי בתחום הייעוץ משכנתאות", אומר סימן טוב,
"וזה היתרון הגדול שלי בתחום. אנשים סומכים עליי, יודעים שאני מקצועי, ונותן שירות טוב. מפנים אליי הרבה גורמי מקצוע, לרבות עורכי דין,מתווכי דירות ויועצי משכנתאות מקבילים שפועלים בתחום הנדל"ן ברחבי הארץ, רוכשי דירות או לווים מכל סוג כדי שאוכל לטפל בהם ולעזור להם בלקיחת משכנתא"


אני מאמין

דמיינו מציאות בה חליתם,הדבר הטבעי ביותר הוא לגשת לרופא, ולא ללכת ללמוד רפואה (וזאת למרות שאנו חולים בתדירות של כמה פעמים בשנה), משכנתא לוקחים בממוצע של 1-4 בחיים- גשו למומחה!

סימן טוב מאמין בשירות – "השירות הוא מעל הכל", הוא אומר ומציין "צריך גם סבלנות. סבלנות להצליח להשיג ללקוח את התנאים הטובים ואת האשראי שהוא צריך. מבחינתי המוטו הוא לא לוותר לעולם, וזה מתבטא בעבודה שלי מול הבנקים. מבחינתי, כל לקוח הוא בר אשראי, צריך כמובן לדעת את הגבול, איפה אני מסכן את הלקוח או הבנק, איך אני מתאים לו את המשכנתא הנכונה לצרכיו? איך לתפור ללקוח את העסקה הנכונה, וכל זאת מבלי לגרום לו לקחת סיכונים שגדולים עליו. יש כאן נוסחה שמתאמת בין הנכס, המשכנתא וההחזרים, וזה צריך להיות מתאים למצב הפיננסי של הלקוח, אחרת הנוסחה לא מאוזנת.  אני דואג שזה ייצא מאוזן".

מעבר לכך, סימן טוב מתמחה בטיפול במשכנתאות לנכסים מורכבים שהבנקים מתקשים לטפל בהם – "הערך המוסף שלי זה ההתמחות ועבודה עם לקוחות שרוכשים נכסים מורכבים" אומר סימן טוב ומוסיף – "מדובר בעסקאות שהנכסים לא רשומים כמו שצריך(ויש צורך להסדיר את הרישום ולפשט אותו!), אין רישום מוסדר בטאבו, יש הסכמי שיתוף,שטרות חכירה, עסקאות שכביכול קשות מול הבנקים"

סימן טוב עובד בפריסה ארצית, כאשר חלק מהלקוחות מגיע מהבנקים, מעורכי דין, וכמובן שגם מפה לאוזן – "ברגע שסיפקתי שירות טוב ללקוח, אז הוא מפנה אליי חברים וקרובים, ופונה אליי בעצמו כאשר הוא צריך משכנתא נוספת או למחזור משכנתא", אומר סימן טוב, "אני דואג תמיד שהלקוח יהיה מרוצה. השירות, השקיפות, התנאים של המשכנתא – הכל נעשה לטובת הלקוח, והוא מעריך את זה. בפועל 40% מהלקוחות שלי הם לקוחות חוזרים".

סימן טוב מלווה את הלקוחות  מהשלב הבסיסי ביותר – איסוף החומר הראשוני ועד לביצוע הסופי וקבלת הכספים מהבנק – "אנחנו מתחילים מבניית החומר לצורך הגשת התיק", אומר סימן טוב, וממשיכים עד לרמת הביצוע בפועל, גם אם צריך עבודה בשלבים, כמו למשל אם זה רכישה ראשונה מקבלן, או שחרור כספים בשלבים, בעקבות בניית דירה או שיפוץ. אני מכוון ומנחה את הלקוח מתי כדאי לשחרר את הכספים. התהליך הוא משלב ההגשה ועד הביצוע".


ליצירת קשר:
מייל: [email protected]
טלפון: 050-9400401


אושרי ברק, מנכ"ל ושותף במשרד "אביב ייעוץ משכנתאות" בירושלים, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ומימון.

את המשרד הקים מתוך רצון ושאיפה לתרום מניסיונו ללקוחותיו ולהעניק  ייעוץ אמיתי הנוגע לצרכיהם, דבר שלגישתו – לא  ניתן לקבל בעבודה הישירה מול הפקידים בבנק.

 אביב ייעוץ משכנתאות הינו גוף אובייקטיבי חיצוני לבנקים המעניק ללקוחותיו ייעוץ בלתי תלוי מזה 5 שנים. כיום זרוע המשכנתאות במשרד הינו חלק מקבוצת פיננסים גדולה המעניקה שירותי ביטוח, ייעוץ פנסיוני וייעוץ השקעות.

האני מאמין

"אנחנו מאמינים ביחס אישי וצמוד יחד עם הגעה לתוצאות הטובות ביותר בבנק", אומר ברק, "לקוחות המשרד מקבלים קשר ישיר ליועץ, זמינות מוחלטת בכל שעות היום וידיעה שהם אינם לבד בתהליך המורכב שלפניהם.


יתרונות

פעילות המשרד מתמקדת (אבל לא רק) בירושלים וסביבתה (גוש עציון, חבל בנימין). האזורים האלו ידועים  במורכבות הקרקעות הן מבחינה גיאופוליטית והן מבחינת מבנים עתיקים. "משרדנו בעל רקורד עשיר בתיקים מסוג זה מבלי להתפשר על תנאי משכנתא טובים", מעדכן ברק, "משרדינו הוא הגדול באזור ירושלים ויהודה, ומתמחה בעסקאות מעבר לקו הירוק ובקרקעות מורכבות מסוגים שונים.  אנו מבינים את הלחץ ברכישת דירה ולכן כלכלן אישי וצמוד ילווה אתכם מהפגישה הראשונה ועד הכניסה לבית, עם זמינות מלאה בכל עת"

"המשרד מטפל בכל סוגי העסקאות הקיימות, החל מבנייה עצמית ורכישה פשוטה מקבלן, וכלה בעסקאות מורכבות יותר הדורשות שיעבוד נכסים נוספים של הלווה או של הוריו.

"אנו מאמינים בכלכלה חכמה וניתוח סיכונים בעסקה הגדולה של חייכם. כאשר הלקוח יודע שניצב לצידו יועץ אובייקטיבי אשר טובת הלקוח בלבד עומדת לנגד עיניו, התהליך פשוט יותר ורגוע יותר ויעידו על כך אלפי הלקוחות המרוצים שצבר המשרד לאורך השנים".

אושר ברק לצד העובדים במשרד שמים דגש על מספר פרמטרים עיקריים והראשון בהם הוא טיב השירות. "הלקוח אינו עוד שם ברשימה ארוכה של לקוחות שמחכים לטיפול", אומר ברק, "ולכן כל לקוח מקבל כלכלן צמוד המלווה אותו אישית לכל אורך הדרך, שירות ללא פשרות ויחס אישי יוצא דופן בתחום זה.

"מעבר לשירות, במשרד אין פשרות בכל הקשור להשגת ריביות זולות ובניית הלוואה בצורה הזולה והאופטימלית ביותר שניתן לקבל. אחרי הכל –  זוהי המטרה העיקרית בתהליך, החיסכון הכספי ללקוח. לקוחות המשרד מקבלים ליווי לאורך השנים גם לאחר סיום הטיפול המתבטא בבדיקת הכדאיות למחזור עתידי ע"פ הצורך.

"לקוח הנמצא לקראת עסקת משכנתא ומעוניין לשמוע פרטים ולקבל מידע, מוזמן לפגישה ללא התחייבות וללא עלות בה יקבל סקירה ראשונית על העסקה בה הוא מעוניין ועל כדאיותה. למשרדינו לקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ, אשר ישמחו לספר על חווית השירות שלהם".

צור קשר

גלית חבשוש מכירה את עולם המשכנתאות מקרוב ולעומק – היא התחילה בייעוץ משכנתאות כבר לפני 17 שנה ויש לה ניסיון עשיר בבנק טפחות כמנהלת מוקד משכנתאות טלפוני, ב-EMI שהיתה פעילה בתחום הביטוח (ואפשרה משכנתאות באחוזי מימון גבוהים). חבשוש היתה שם חתמת בכירה, וכמו כן עבדה חבשוש כיועצת בכירה בסייב ניהול משכנתאות.

חבשוש מכהנת כיו"ר קבוצת BNI ירושלים

יתרונות 

לחבשוש ניסיון בעבודה מול תושבי חוץ. היא יודעת את כל הפרטים הקטנים שצריך בשביל לקבל משכנתא לתושבי חוץ, והיא צברה ניסיון והתמחות בתחום. בפועל, היא פועלת מול מספר רב של תושבי חוץ, בעיקר אמריקאיים. כמו כן, היא מתמחה בסיוע וקבלת משכנתא לזוגות צעירים, וכן בהשגת מימון ומשכנתא להשקעות נדל"ן בארץ.

חבשוש עובדת בכל הארץ. היא גרה במעלה אדומים ופעילה בין היתר בלקוחות מירושלים וגוש עציון, אך כאמור יש לה לקוחות שפזורים בכל הארץ


אני מאמין

"אני מאמינה בלתת ללקוח את השירות הטוב ביותר",, אומרת חבשוש, "אני פועלת להשגת המשכנתא בתנאים הכי טובים והכי מתאימים ללקוח. אני לא מאמינה בשכר טירחה לפי אחוזים מגובה המשכנתא. לא נכון לדעתי לגבות לפי גודל המשכנתא או ערך הנכס. אני גובה סכום קבוע על תיק סטנדרטי, בלי קשר להיקפו.

"השירות שלי כולל ליווי הלקוח מרגע שהוא לוקח את המשכנתא, אבל זה לא עוצר שם – אני מלווה את הלקוח לאורך שנים, גם אם אחרי לקיחת המשכנתא, אפילו שנים אחרי, הלקוח פונה אליה  ורוצה לשנות מסלולים או תאריכי חיוב, או רוצה להתייעץ, אני נותנת מענה מלא.

יצירת קשר עם גלית חבשוש:

נייד:   054-5938247

מייל: [email protected]


עומרי קפלן, המייסד והמנכ"ל של חברת משכנתא און-ליין, עוסק בתחום המשכנתאות מעל 7 שנים ולא רק בארץ. קפלן יועץ משכנתאות בעיקר בארץ, אבל הוא היה יועץ משכנתאות בארצות הברית ולפני כן עבד בחטיבת המימון של אחת מהחברות הגדולות בעולם בתחום המימון והאשראי (בתור עוזר של הכלכלן הראשי של אותה חטיבת מימון בינלאומית בסניף בישראל).

קפלן בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול, ובעל רישיון סוכן ביטוח פנסיוני.

"בעבר, כשהייתי שותף בחברת ייעוץ המשכנתאות הקודמת שניהלתי, עבדנו על מודל של כמות גדולה של יועצים בכל הארץ", אומר קפלן " עשינו בין 30 ל-60 משכנתאות בכל חודש, מה שכמובן דרש הערכות עם עלויות גבוהות על מנת לתחזק את המערכת ולהביא כמות גדולה של עבודה למשרד על מנת שיהיה עבודה לכולם ומצד שני הייתי צריך לשמור על כך שהלקוחות יוכלו לקבל את העסקה הטובה ביותר ושאני והשותף הקודם שלי נוכל לפקח על כך. כיום, אני פחות מתמקד בכמות, כשלצד ייעוץ וליווי במשכנתאות במטרה לספק שירות מקיר לקיר, והשגת התנאים המקסימליים והטובים ביותר ללקוחות, אני מרצה בתחום ומכשיר בשיתוף האוניברסיטה העברית יועצי משכנתאות בשיטת משכנתא און ליין מתוך אמונה כי לציבור מגיע לקבל את השירותים הטובים ביותר במחירים שמתאימים לכל כיס".


אני מאמין 

הקשבה לציבור – עלויות יוקר המחיה מאוד גבוהות ועל הרקע הזה, קפלן בנה מודל של ייעוץ משכנתאות שיוכל לשרת את רוב האוכלוסייה במחיר נמוך ויחד עם זאת בשירות צמוד ואיכותי, תוך קבלת המשכנתא האידיאלית.

הצעות לביטוח משכנתא – "החלטתי להקים את המותג משכנתא און ליין ולעבוד עם צוות מצומצם של יועצים ואצלנו לא רק שתקבלו את המשכנתא הטובה ביותר" אומר קפלן  נוכל לתת לכם גם מספר הצעות מיוחדות ללקוחות משכנתא און ליין לביטוחי המשכנתא. המודל הזה הביא אותי לפתוח בוטיק משכנתאות במחירים מעולים- מי אמר שבוטיק חייב להיות במחירים גבוהים?

בוטיק –  במודל החדש קפלן מסביר שהוא יכול לתת את השירות – יעוץ וליווי מלא מול הבנקים למשכנתאות במחירים מעולים ללקוח, נמוכים משמעותית מאשר במקומות אחרים, ומצד שני – הלקוחות מקבלים רמת שירות ומקצועיות גבוהים מאוד.

מבחן התוצאה –  המשכנתא שאנחנו משיגים ללקוח, לרבות  גובה הריביות, במקרה הרע זהה לנתונים של של החברות הגדולות ביותר בתחום, ובמקרה הטוב –  טובה   יותר וזאת באחריות מלאה.

צור קשר

מידע נוסף על עמרי, לרבות לקוחות ממליצים (לקוחות "אותנטיים") בדף הפייסבוק – 


מדריך משכנתא

מחשבון משכנתא


עידן קורנפלד,  מכיר את עולם המימון בתיאוריה ובשטח. קורנפלד סיים תואר ראשון במנהל עסקים מהאוניברסיטה הפתוחה , והמשיך בלימודי ייעוץ משכנתאות  במכון רדליך. במקביל הוא עוסק בתחום הייעוץ וליווי משכנתאות, ומשלב את התיאוריה המימונית עם הפרקטיקה בשטח. במקביל הוא למד ביטוח ומשמש גם כסוכן ביטוח כללי.

והוא לא עצר בזה – קורנפלד הוא בעל רישיון תיווך בשיווק אינטראקטיבי והוא חבר בלשכת סוכני ביטוח והתאחדות יועצי המשכנתאות.

קורנפלד הוא חלק מצוות החברה –  קורנפלד וג'ורנו נכנסים. מדובר בחברה שהיא משרד תיווך נדל"ן בעיר אילת. למשרד  28 שנות ניסיון והתמחות כוללת של – ניהול נכסי נדל"ן, ייעוץ וביטוח למשכנתאות, כשהיתרון הוא המיקוד בנכסים בלעדיים בעיר אילת

בתחום המשכנתאות מתמחה קורנפלד בייעוץ למשכנתא חדשה, מחזור משכנתאות, משכנתאות לזוגות צעירים, השגת משכנתאות למסורבי בנקים, ובנוסף הוא מספק לרוכשי הדירות גם ביטוחי משכנתא


לא רק משכנתא – תחשבו גם על ביטוח

"לפני מספר שנים כאשר היינו לוקחים משכנתא מהבנק סביר להניח שגם את הביטוח המשכנתא היינו רוכשים דרכו" אומר קורנפלד, "אבל רבים מגיעים למסקנה שקיים ניגוד אינטרסים מובנה בתוך הבנקים עצמם, והבנקים לא יכולים למכור או להחליט בשביל הלקוח היכן הוא ירכוש את הביטוח שלו. כיום כל לקוח יכול להחליט היכן הוא מבטח את הנכס, ואם הוא יוצא החוצה, ולא נשאר בסוכנות של הבנק, הוא חוסך הרבה כסף – אני יודע להשיג לו תנאים מאוד טובים בביטוח משכנתא וזה חיסכון עצום על פני זמן. חשוב מאוד שהלקוח יידע שפוליסת ביטוח מבנה למשכנתא הנרכשת דרך הבנק היא במקרים רבים, אינה פוליסה תקנית!. זוהי פוליסה שאינה כוללת נזקים בעבור צד ג', כיסוי חשוב מאוד שכן לא קיימת היום אף סוכנות ביטוח שאינה מוכרת פוליסה שאינה תקנית. הדבר נעשה על מנת להוזיל את הפוליסה ולהוות תחרות קשה למתחרים. אנו נדאג ללקוחותינו לכיסוי הביטוחי הטוב ביותר עבורם והכי חשוב – המשתלם ביותר"

אני מאמין

 "הדברים הקטנים הם אלו שעושים את ההבדל בין טוב למצוין" אומר קורנפלד, "אנו עומדים בסטנדרטים גבוהים ומקצועיות ללא פשרות. אנו בחברה נותנים שירות מקצועי ואמין ללקוח, תוך מטרה להשיג עבורו את התנאים הטובים ביותר במינימום בירוקרטיה וזמן. אנו חוסכים ללקוחותינו עשרות אלפי שקלים, ואנחנו מביאים להם חבילה של שירותים – לא רק משכנתא, אלא גם ביטוח משכנתא, וזה בנוסף לשירותים אחרים שיש במשרד".

חברת קורנפלד יצרה אפליקציה שתסייע למחפשי נדל"ן באילת להיות מעודכנים ולדעת ראשונים על נכסים למכירה. וגם מידע וטיפים בנושא נדל"ן.


צור קשר

 

 


 


אירנה דוידוב, עוסקת בתחום ייעוץ וליווי משכנתאות וייעוץ כלכלי למשפחות  והיא מביאה מסר חשוב למשפחות – "מה שלמדתי על כלכלת המשפחה, אני מיישמת בחיים האישיים שלי",אומרת דוידוב, "אני לא רק מדברת, אני עושה.  הכי קל זה להאשים את כל העולם במצב – הממשלה, מס הכנסה, המעסיקים ויוקר המחייה, אבל הכי נכון זה להתחיל לעשות סדר בחיים הכלכליים שלנו. הסדר הזה הוא עבודה יומית, אבל חשוב מאוד לבחור נכון כלכלית באירוע הכלכלי המרכזי של חיינו – רכישת דירה ולקיחת משכנתא, המשכנתא מלווה אותנו עשרות שנים, וחשוב כבר בשלב הראשון, שלב לקיחת המשכנתא להבין ולהפנים את הצרכים העתידים שלנו, ולהתאים את המשכנתא וההחזרים השוטפים לחיים שלנו".


אני מאמין

דוידוב מסבירה כי מצד אחד המשפחות רוצות להחזיר מהר את המשכנתא אבל זה עשוי להעלות את ההחזר, ולכן חייבת להיות התאמה בין התקציב המשפחתי השוטף לבין החזר המשכנתא. ובכלל – לגישתה, לא ניתן לנתק את המשכנתא מכלכלת המשפחה באופן שוטף, וזה נכון – כלכלת משפחה נכונה, היא מסגרת שכוללת בתוכה גם את המשכנתא.

"קיימים עשרות מסלולי משכנתא, וחשוב לבחור את המסלול הנכון והחסכוני ביותר", אומרת דוידוב, "ומדובר בהתמחות שלי שעשוייה לחסוך למשפחה עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים".

בלקיחת משכנתא עולות שאלות רבות – לכמה זמן ההלוואה? האם ההחזר החודשי יהיה קבוע או משתנה? האם יש נקודות יציאה שבהן ניתן לפרוע חלק מהמשכנתא מבלי לשלם קנס על פרעון מוקדם? ממה תושפע הריבית על המשכנתא? איך יפרעו הקרן והריבית?

"בהתאם לצרכי הלקוח, אני עונה על השאלות האלו ומתאימה לו את התמהיל הנכון של המסלולים. חשוב לזכור שמדובר בסכומי כסף גדולים מאוד שנפרעים לאורך שנים ארוכות, ולכן חשוב להבין את המסלולים ולבחור בתמהיל הנכון, ואת זה יועץ משכנתא מקצועי צריך לעשות. אני תופרת את המשכנתא למידות הלקוחות – היא לא רק חסכונית יותר, אלא משפיעה על כל אורחות החיים שלכם. תמהיל נכון צריך להתחשב בכך שהמשפחה עתידה להתרחב, שלאורך השנים משתחררים כספים שונים מקרנות נאמנות או ממקורות אחרים וניתן לפרוע בהם חלק מהמשכנתא, שלמשפחה יש עזרה מבחוץ (הורים תומכים, למשל), שאנשים צעירים נתונים בתחילת דרכם כזוג בבניית הקריירה, ואינם וסבלים מעודף אמצעים ועוד.

לקוחות ממליצים


יתרונות

ייעוץ גם למגזר הדתי והחרדי –  ייעוץ  למגזר הדתי והחרדי מחייב התמחות. ללא היכרות עמוקה עם הצרכים היחודיים, הבנה של הרקע החברתי בו פועללות משפחות אלה, הציפיות שלהן והשאיפות שלהן – קשה אפילו לשאול את השאלות הנכונות. קל וחומר שקשה לספק ייעוץ מתאים. "אני מגיעה מהמגזר הדתי ויודעת לספק לו  שירות איכותי מתוך היכרות מצוינת עם המגזר הדתי והחרדי לרובדיו השונים", אומרת דוידוב, ומוסיפה – "ומתוך הבנה וקבלה מלאה של הערכים שלכם כבני אדם, כמשפחה וכבעלי אורח חיים דתי והייעוץ שלנו יותאם בדיוק לצרכים שלכם".

ייעוץ בשפה הרוסית – דוידוב מספקת ייעוץ גם למשפחות דוברות רוסית עם הניואנסים המתאימים להן וגם למשפחות בוכריות

צור קשר


מדריך משכנתא

מחשבון משכנתא

אוהד צדר מכיר את תחום המשכנתאות כבר 14 שנה. הוא הקים את  SaveWise כפלטפורמה לליווי וייעוץ משכנתאות לצד ליווי בקבלת הלוואות והשגת מימון לעסקים.

"המטרה שלי בייעוץ משכנתאות היא פשוטה", אומר צדר, "אני חוסך לכם כמה שיותר כסף".

ואיך זה מתחיל?  "בלקיחת משכנתא חדשה או במיחזור התהליך מתחיל בפגישה. פגישה לא מחייבת שבה אני נפגש עמכם כדי לבצע אבחון פיננסי מקיף שכולל הבנת עתידכם הכלכלי מבחינת צרכים, הוצאות, הכנסות, קרנות השתלמות וכדומה. זה חלק מאוד חשוב בלקיחת המשכנתא, מכיוון שכך אני יודע מה הצרכים הנוכחיים שלכם ומה הצרכים העתידיים שלכם, וכך אני מתאים עבורכם משכנתא מדויקת מבחינת ההחזר החודשי, אורך חיי המשכנתא ויתר חלקי התמהיל".

בשלב הבא, לאחר המפגש, צדר  בונה מספר מסלולים שעשויים להתאים ללווים. בכל מסלול הוא מספק מידע על ההחזרים החודשיים בתרחישים שונים, ועל הוצאות המימון, לצד ההוצאות הנלוות של המשכנתא.

לאחר שנבחר התמהיל, פונה צדר  לבנקים (עם כל הניירות ויפויי  הכוח הנדרשים) והוא מנהל משא ומתן בשם הלקוח מול הבנקים. בסיום תהליך המו"מ, נבחרת המשכנתא האידיאלית מבחינת הלקוח ומונפק אישור עקרוני תואם.  לאחר, יש המשך ליווי עד לחתימה בסניף וקבלת המשכנתא בפועל.


אני מאמין

צדר בפרט והצוות של SaveWise בכלל דוגלים במשכנתא חסכונית.  משכנתא שמתאימה ללקוח כמו כפפה ליד, ובנוסף גם חוסכת לו בעלויות המימון.

"אנחנו דוגלים בשירות אישי והשגת המימון הנכון עבור אותו לווה.  כלומר, המשכנתא מותאמת אישית ללקוח", אומר צדר, "היכולת הגבוהה שלנו לנתח את המאזן החודשי של משק הבית, תוך התחשבות בשינויים עתידיים במשק הארצי, מאפשרת לנו ליצור במיוחד עבור כל משפחה ספציפית הלוואה יצירתית וידידותית. בנוסף, אנחנו דוגלים בביצוע מושלם – במהלך השנים צברנו ניסיון רב וקשרים ענפים, בעזרתם נדאג שתקבלו את התנאים הטובים ביותר".

מעבר לכך, מדגיש צדר את הליווי האישי – "אנחנו מלווים את הלקוחות מתחילת התהליך, מסבירים להם את כל מה שצריך לדעת על משכנתא, יורדים איתם לפרטי פרטים, כדי שהם יבינו את המשמעויות וכדי שהם ידעו איך לנהל אותה בעתיד. הליווי המקצועי שלנו כולל תמיכה, יחס חם וייעוץ לכל אורך חיי ההלוואה. אם הלקוח יצטרך לבדוק משהו אחרי שנים, או לשאול שאלה, הוא יותר ממוזמן לפנות אלינו, והם אכן פונים. זה מדגיש את היחס הטוב, ואת החשיבות שאנו נותנים לליווי השוטף.

צדר גם מדגיש כי הצוות חושב מחוץ לקופסא – "יש לנו ראשים יצירתיים. אנחנו מוצאים פתרונות מימון טובים לכל מקרה".

צור קשר


מדריך משכנתא

מחשבון משכנתא


   אבי יוסופוב, הבעלים של חברת ייעוץ המשכנתאות – "משכנתא משתלמת", מכיר את עולם המשכנתאות מבפנים – הוא היה יועץ משכנתאות בבנק מזרחי טפחות, יודע ומבין איך המערכת עובדת – "חשוב מאוד לדעתי שיועץ המשכנתאות יגיע מהבנקים", אומר יוסופוב, "הידע והמקצועיות בתחום בנוסף לשרות וכן ההיכרות הפנימית עם המערכת הם שמהווים את ערך המוסף במשרד שלנו"

"ההיכרות, הידע וההבנה של מערכת הסיכונים של הבנק, גורמת לנו להביא ללקוח מוצר טוב יותר – קרה כבר שבזכות הידע וההבנה של המערכת, גרמנו לכך שהלקוח יקבל משכנתא אידיאלית. לדוגמה – ירידה של 1% בשיעור המימון מ-70% ל-69%  עשויה להוזיל מאוד את המשכנתא, כי במקרים מסוימים הבנקים מוגבלים בתנאים שהם נותנים במשכנתאות בשיעורי מימון גבוהים. ובכלל – ההבנה איך השיטה עובדת,עוזרת לנו למצוא פתרונות, אנחנו יודעים להתגבר על הבעיות".


אבי, נחשף לעולם המשכנתאות ב 2010 כשהתחיל לעבוד כבנקאי משכנתאות במזרחי טפחות ולימים הפך להיות אחראי הנציגות. לאחר שיצא לשוק הפרטי פתח עסק עצמאי  וזאת כדי להביא את תורת החיסכון הן במשכנתא והן בכלכלת המשפחה למפתן דלתם של לקוחות הבנקים באשר הם. בעל 2 תארים פיננסיים במנהל עסקים מ"הקריה האקדמית אונו".

"אנו ממוקמים באור יהודה, מלווים ומייעצים בכל תחומי המשכנתאות לרבות מחזורי משכנתאות, רכישות יד ראשונה ושנייה, משכנתאות לגיל הזהב וכד'".

"משרדנו עובד בשיתוף פעולה עם חברות פרטיות, ציבוריות וכן יחידות צבאיות וכמובן, לקוחות פרטיים".


אני מאמין

"אני מאמין שכל לקוח זכאי לקבל את הריביות הטובות ביותר, את תמהיל המשכנתא הטוב ביות", אומר יוסופוב, "אני מאמין שכל אחד צריך למקסם את הרווח שלו, כלומר להוזיל עד כמה שאפשר את עלויות המשכנתא ,לא מענייננו כמה הבנק מרוויח או כמה הוא מתכנן להרוויח, טובת הלקוח שלנו והחיסכון שלו במשכנתא עומדת לנגד עינינו בלבד".

 "הערך המוסף שלי הוא הקרבה. אני נלחם בשביל הלקוח. עד שאני מוצא את הטוב ביותר, את המשתלם ביותר עבורו. אני גם לא מאמין בלקוח לא טוב. אפשר להגיש את הבקשה שלו בהתאם למצב, ואפשר להילחם עליו. הוא זכאי למשכנתא בהתאם לפרמטרים שלו, ואני אלחם כדי שהוא יקבל מה שמגיע לו".

 "אנחנו מספקים ללקוחות שלנו ליווי צמוד, שקיפות בתהליך, והבנה של איך המערכת עובדת" ממשיך יוסופוב, "כשאתה מגיע לסניף בנק , אתה היית רוצה שיהיה שם מישהו שאתה מכיר, מישהו שייתן לך את המקסימום, אני מביא להם את המקסימום, ואני מבחינתם איש המערכת, כי הגעתי משם. אני יודע איך להתגבר על תקלות בלקיחת משכנתא, אני יודע לפתור בעיות, אני חי באופן שוטף את השטח, אני יודע מה אפשר לקבל ומאיזה בנקים, ומכיר ובקשר עם כל המערכת הבנקאית."

יוסופוב סבור שמעבר למקצועיות, הקרבה למען הלקוח,  וידע והשכלה בתחום, חשוב שיועץ המשכנתאות יהיה בעל הקשבה. "אנחנו צריכים להבין את הצרכים של הלקוח ועל פי זה לבנות ולהתאים לו את המשכנתא המשתלמת", מסכם יוסופוב, ומוסיף – "וזה מה שאנחנו עושים!".

לקוחות ממליצים


מדריך משכנתא

מחשבון משכנתא


אהוד סטודניה מחברת "אבני דרך משכנתאות", מדגיש את המקצועיות של יועצי המשכנתאות של החברה – "אצלנו תקבלו ייעוץ משכנתאות מקצועי על ידי  צוות מומחים יוצאי המערכת הבנקאית המתמחים בכל תהליכי קבלת המשכנתאות בבנקים השונים", אומר סטודניה ומוסיף -"ההיכרות שלנו עם ממסד זה מאפשרת לנו להעניק ייעוץ משכנתאות ברמה הגבוהה ביותר וכך לסייע בלקיחת משכנתא חסכונית וזולה בצורה יעילה ומהירה ואף לפתור בעיות בעת הצורך"

סטודניה בעל תואר ראשון ושני בחינוך והתנהגות מהאוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת בר אילן. בעברו שימש כסגן ראש מועצת שומרון – טיפל בבנייה ומימון בנייה, למשך קדנציה, ושם התחבר לתחום הבנייה בכלל, והמימון והמשכנתאות בפרט. הוא עובד כבר כ 5 שנים כמנכ"ל בחברת "אבני דרך משכנתאות" שהוקמה לפני 8 שנים.  

אבני דרך משכנתאות נחשבת לאחת החברות הגדולות בתחום ומעסיקה שורה של יועצים וכלכלנים בעלי ניסיון רב והשכלה מתאימה.

יתרונות

"אנחנו בונים תכנית המתאימה בדיוק לתא המשפחתי שלכם ומתחשבים בכל האילוצים אשר עומדים בפניכם עכשיו ובעתיד", אומר סטודניה, "בניגוד לייעוץ משכנתאות שניתן על ידי הפקידים בבנקים השונים, אצלנו האינטרס שלך נמצא מעל הכל. המטרה היחידה שלנו היא לדאוג לכך שתשלם כמה שפחות במשכנתא"

ומה אתם מקבלים מסטודניה וחברת אבני דרך? בשלב הראשון, נערכת היכרות אישית עם הפרופיל הפיננסי שלכם ונבדקים הצרכים המיוחדים שלכם. בשלב הזני היועץ בונה עמכם תמהיל משכנתא שמתאים  ליכולות ולצרכים שלכם. בשלב הבא נעשה השוואת ריביות והצמדות, בכדי להגיע לחיסכון מירבי. לאורך כל התהליך –  ניתן שירות צמוד ואישי ואף נבדקת אפשרות מחזור בעתיד.

אני מאמין 

"אנחנו דוגלים במקצועיות שבסופו של דבר המשמעות שלה היא לדאוג אך ורק לאינטרסים של הלקוחות" אומר סטודניה, "אנו מחויבים ב-100% ללקוחות שלנו. התפקיד שלנהו מתרכז בלייצג את הלקוחות באופן המיטבי מול הבנקים. תהליך ייעוץ משכנתאות אצלנו  נקי משיקולים זרים ומבטיח ללקוחות חיסכון מירבי ושקט נפשי לאורך כל חיי המשכנתא. אצלנו, כשמדברים על משכנתא, הייעוץ הוא אך ורק על פי האינטרסים של הלקוח".


לקוחות ממליצים

צור קשר

 


איגור אברמוביץ',  בן 36, נשוי,  שתי בנות,  קיבוצניק ממנרה שבגליל העליון. אברמוביץ' התמחה בייעוץ עסקי וייעוץ לכלכלת המשפחה במשך חמש שנים, ובשנה האחרונה הוא מתמקד בייעוץ משכנתאות. "הידע שלי בתחום המשכנתאות הוא מקיף ומבוסס על ניתוחים כלכליים של עולם המימון והן על תפיסות של ניהול כלכלת המשפחה", אומר אברמוביץ' ומוסיף – "אני מתמחה בייעוץ משכנתא בקיבוצים ובמושבים, ובבנייה עצמית. במשכנתאות כאלו יש פעמים רבות בעיות מסוימות מול הבנקים, ואני מתמחה בטיפול בסוג כזה של משכנתאות".

השכלה – תואר ראשון בכלכלה וניהול עם התמחות בראיית חשבון. בנוסף, תעודת דירקטור, תעודת יועץ לכלכלת משפחה, ותעודת יועץ משכנתאות.

יתרונות

ההתמחות שלי הינה בתחום המשכנתאות בקיבוצים (לפני השיוך ולאחריו) ומושבים ובמיוחד בכל מה שקשור לבניה עצמית. עם זאת, אברמוביץ' מספק בכל סוגי המשכנתאות, כשעיקר פעילותו במשכנתאות בצפון הארץ.

"הערך המוסף שלי נובע מתוך תפיסת העבודה שלי, אני לומד ומכיר כל שינוי והוראה של בנק ישראל ורשות מקרקעי ישראל בתחום המשכנתאות, במיוחד בשינוים המתרחשים בתחום המשכנתאות בקיבוצים ומושבים", אומר אברמוביץ ומוסיף – "הידע המקצועי שלי מאפשר לי לבצע את ההכנה הטובה ביותר של תיק המשכנתא אשר מוגש על ידי הלקוח לבנקים, ההכרות שלי עם החוקים, המגבלות והסוגיות השונות בתחום, מאפשרות למקסם את התועלת המתקבלת ללקוח מתוך יועץ המשכנתאות שלי.

 מעבר ליתרון בהתמחות בקיבוצים ובמושבים ובבנייה עצמית,  קיים יתרון גאוגרפי לאברמוביץ – "אני פועל מקיבוץ מנרה שבגליל העליון, ויש לי הכרות אישית עם חלק גדול מסניפי הבנקים באזור, וכן עם מושבים וקיבוצים רבים בהם נמכרות קרקעות או שיש בהם קבלה לשטחי הרחבה" אומר אברמוביץ, "יתרון נוסף הוא ההגעה שלי מהתחום של הייעוץ העסקי אשר מאפשרת לי לבחון כל תיק בצורה מסודרת מן הפן הכלכלי שלו ולבחון לא רק את התאמת המשכנתא ללקוח אלא גם את מהות העסקה המבוצעת".


אני מאמין 

"אני מאמין שיועץ המשכנתאות נותן ערך נוסף ללקוח, במיוחד בתחום העברת המידע והבנת החוקים", אומר אברמוביץ, "למעשה המטרה של יועצי המשכנתאות הינה ליישר את כללי המשחק בין לקוחות הבנקים לבין הבנקים עצמם. הסוגיה המרכזית איתה הלקוח מתמודד בתחום המשכנתאות היא א-סימטריה של ידע בינו לבין הבנק, על כן לאחר הכנה מסודרת של הלקוח הוא יוכל לגשת לבנקים ולהשיג לעצמו את המשכנתא הטובה ביותר והמתאימה ביותר. כאשר לתפיסתי הלקוח צריך לפנות ישירות אל הבנק ולא בעזרת היועץ, בעיקר מאחר ובשבילו מדובר ב'משחק חד פעמי' ואילו מבחינת היועץ עליו לשמור על יחסים תקינים עם הבנק, לכן הוא לא יוכל לשבור מולו את הכלים ולהשיג את המקסימום האפשרי לכל לקוח. לכן אני מעדיף לבצעה הכנה מסודרת של הלקוח בטרם הוא פונה לבנקים לצורך קבלת המשכנתא ובכך להפוך את תהליך קבלת המשכנתא על פיו, במקום שהבנק יציע ללקוח את מה שטוב לו, הלקוח יבקש מראש מהבנק את מה שהוא צריך ואת מה שהוא רוצה, זאת כמובן לאחר שיועץ המשכנתאות בנה בשבילו את התמהיל המתאים וביצע ניתוח וזיהוי צרכים של הלקוח".

 


 

פרופ' יוסי מעלם, סיים את לימודי הדוקטורט באוניברסיטה היוקרתית פרינסטון והפך להיות מרצה מבוקש בקורסים לכלכלה באוניברסיטאות ובמכללות המובילות. יוסי משלב בין התיאוריה והמחקר לבין הפרקטיקה, כאשר כיום הוא משמש כיועץ פיננסי ראשי בחברת "מעלם משכנתאות" שהוקמה על ידי גב' איילה מעלם, אשתו.

בעברו הוא שימש בין היתר, כיועץ כלכלי בכיר לחברות פיננסיות מובילות במשק. כמו כן, הוא כיהן ככלכלן במחלקת המחקר של בנק ישראל וככלכלן ראשי ומנהל המחלקה המאקרו כלכלית של בתי ההשקעות אופק, פסגות-אופק ואנליסט.הוא שימש כחבר בוועדה המייעצת למפקח על הביטוח והממונה על שוק ההון במשרד האוצר וכיושב ראש הדירקטוריון במספר חברות פיננסיות. הוא נבחר בשנת 2016 כאחד מ-57 המרצים האהובים בישראל.

פרופ' יוסי מעלם

 

  בשעה שפרופ' מעלם עומד מאחורי המודלים הכלכליים והשימוש בכלים מתקדמים (תוך התחשבות בתרחישים כלכליים שונים במטרה להקטין את הוצאות   המימון הצפויות של המשכנתא, ולהשיג את המשכנתא האידיאלית ללקוח), רעייתו, איילה, אחראית על התפעול השוטף, הקשר מול הלקוחות והבנקים.

איילה היא בעלת תואר M.A בכלכלה מאוניברסיטת בר-אילן, במסלול המחקרי, ובעלת תואר B.A. בהצטיינות בכלכלה, התמחות במימון, מהמכללה   למינהל.איילה יועצת משכנתאות בעלת היכרות מעמיקה ורבת שנים עם עבודת הבנקים למשכנתאות, והיא חלק מארגון התאחדות יועצי המשכנתאות.

איילה מעלם

 

היתרונות שלנו 

"הניסיון הרב והידע האקדמי והפרקטי במימון כלכלה וחשבונאות מהווים יתרון גדול" מסבירה איילה מעלם, "שילוב של מקצועיות רבה והרצון להשיג ללקוח את הטוב ביותר שניתן תוך יכולת הצוות להניע את כל הגורמים הנוגעים בדבר, בלוח זמנים צפוף, הינו המאפיין של "מעלם משכנתאות" וכל זאת לצורך השגת המטרה – השגת המשכנתא הטובה והחסכונית ביותר ללקוח שמבחינתנו הוא מעל הכל".

"אנחנו מאמינים באמינות ושקיפות מלאה מול הלקוח. בכל שלב בייעוץ תוצג בפני הלקוח תמונת המצב העדכנית. אנחנו אובייקטיבים ופועלים ומייצגים אך ורק את האינטרס של הלקוח, וכמו כן – אנחנו מספקים ללקוח שירות מ-א' ועד ת' – ליווי אישי משלב תכנון המשכנתא ועד החתימה בבנק ובכך מעניקים ללקוח בטחון ושקט נפשי. אנחנו עם הלקוח לאורך כל הדרך ועונים על שאלותיו לאורך כל תהליך הייעוץ והליווי הבנקאי, וגם לאחר מכן אנחנו לא עוזבים את הלקוח, ואם יש התרחשויות בשוק שדורשות שינויים אנחנו שם בשביל לעשות זאת".

אני מאמין

"אנחנו מאמינים בפתרון מלא ללקוח", אומרת איילה, "פתרון שכולל את המוצר הכי טוב – המשכנתא הטובה ביותר שתפורה למידותיו של הלקוח, לצד השירות הכי טוב".

הפתרון של החברה הוא – משכנתא היקפית. המשכנתא הזו משלבת ידע וניסיון רב מתחומים כלכליים המשיקים לתחום המשכנתאות כאשר המטרה היא לקבל את תמהיל המשכנתא המתאים ביותר לכל לקוח ולקוח.

המשכנתא ההיקפית כוללת ומשלבת את הידע המקצועי והפיננסי של מומחי החברה, ידע חשבונאי, הכרות עם עולם המשכנתאות לרבות עם הבנקים; בניית משכנתא בהתאם ליכולת הלווה (היום ובעתיד) בעזרת כלים מתקדמים (תוכנה מתקדמת) שבוחנת תרחישים שונים. כמו כן, כוללת המשכנתא ההיקפית ליווי צמוד ושירות מלא לאורך כל הדרך.

לקוחות ממליצים

צור קשר