מדריכי כרטיסי אשראי

כרטיס ישראכרט אשמורת 360

ישראכרט אשמורת 360

אשמורת 360 - כרטיס של ישראכרט למורים - כל מה שצריך לדעת!

המורים, כידוע, מקבלים הטבות שונות, שמהוות עבורן מעין תגמול על מעין עבודת הקודש שהם מבצעים. אז נכון, לא כל המורים באמת עושים עבודת קודש, לא כל המורים מקצועיים ומחנכים כמו שהיינו רוצים, אבל זאת מערכת החינוך שלנו לטוב ולרע, והיא משתפרת.

השכר של המורים עדיין נמוך. אך הם כאמור מקבלים וזוכים להטבות שונות - גם בזכות היקפם. גופים פיננסים שונים ומגוונים מציעים להם כקבוצה, הטבות שונות, והדברים האלה שווים כסף.

לא מזמן סקרנו עבורכם באתר את כרטיס האשראי מולטי תמורה של לאומי קארד. סיפרנו לכם את התנאים השונים וההטבות של הכרטיס (תנאי שימוש, אחזקה ועוד). בסקירה הנוכחית נציג עבורכם את כרטיס מועדון אשמורת 360, מבית ישראכרט. המדובר הוא בכרטיס אשראי המיועד לחברי הסתדרות המורים, בני/בנות זוגם וכן סטודנטים להוראה.

ניתן למצוא ארבע גרסאות של כרטיס אשמורת 360: כרטיס ישראכרט מקומי, כרטיס Mastercard, כרטיס Gold Mastercard וכרטיס Mastercard Platinium.  בכל אחד מהמקרים, וזה אולי הפלוס המשמעותי ביותר כאן, ניתן פטור מלא מדמי הכרטיס. למיטב הבנתנו, ועד להודעה חדשה, הפטור הזה קבוע. תנאים אחרים של הכרטיס, למשל גובה המסגרת, נתונים לשיקול דעתה של חברת ישראכרט ותלויים גם במאפיינים הפיננסיים השונים של בעל הכרטיס.

מהן ההטבות שמספק הכרטיס? 

כפי שרמזנו מעלה, חברי הסתדרות המורים מקבלים שורה ארוכה של הטבות במסגרת כרטיס אשמורת 360. הם מקבלים הנחות קבועות במעמד החיוב בכ-11,000 בתי עסק, הנחות ומבצעים ייחודיים להם (כולל על רכישות של דירה או רכב), הנחות על פעילויות פנאי ורווחה ועוד. על המבצעים, שחלקם ייחודיים לחברי ההסתדרות  שהם גם עמיתי מועדון אשמורת 360, ניתן ללמוד דרך אתר האינטרנט של הסתדרות המורים, המוקד הטלפוני שלה או חוברת ייעודית שמספקת חברת ישראכרט מדי תקופה.

בעת נסיעה בחו''ל, מקבלים בעלי הכרטיס ביטוח נסיעות ללא תשלום. הביטוח מיועד לאנשים עד גיל 75, שטסים לתקופה של עד 55 יום, כשנדרש להפעיל אותו לפני כל נסיעה. את הביטוח מספקת בפועל חברת AIG, שמכניסה לתוכו סעיפים של כיסוי הוצאות רפואיות בחו''ל, אשפוזים וטיפולים, הטסות רפואיות, ביטוח מטען ועוד. כמו כן, החיוב על עסקאות שמבצעים בחו''ל ייעשה במועד החיוב של הכרטיס, ולא מספר ימים לאחר ביצוע העסקה כמו במצב הרגיל.

מחזיקי הכרטיס יכולים להצטרף לתוכנית המסלולים של ישראכרט, שמספקת הטבות נוספות: הנחות קבועות במעמד החיוב, מבצעים נקודתיים על אטרקציות ובילויים, מבצעי 1+1 ועוד.

פרטים נוספים על כרטיס ישראכרט אשמורת 360 תוכלו למצוא באתר חברת ישראכרט.

למדריכים קשורים:

מדריך כרטיסי אשראי - כל מה שצריך לדעת 

לבטל כרטיסי אשראי מיותרים - זה עולה לכם הרבה כסף

כרטיס האשראי נגנב או אבד - הנה הפעולות שצריך לעשות 

כרטיסי אשראי נטענים - כל מה שצריך לדעת

הכרטיס המצליח של התקופה האחרונה - אבל, האם כדאי?  תשובה בכתבה - 

רוצה לקבל הצעה לכרטיס אשראי עם הטבה ייחודית?

קראתי את תקנון האתר ואני מקבל את תנאי השימוש


על המחבר

ליאור פרג'

ליאור פרג'

ליאור פרג' עורך וכותב כבר שנים רבות, בתחומים פיננסים וצרכנות. ליאור בעל תואר ראשון בתקשורת וקולנוע, תואר שני בתקשורת ותעודת עיתונאות.

השאר תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות