כלכלה שיתופית    קניות באינטרנט    

Airbnb של הבגדים: אורבן אאוטפיטרס תאפשר לשכור בגדים

pixabay
מעודכן ל-05/2019
אורבן אאוטפיטרס העולמית תאפשר באמצעות שירות אונליין לשכור עד שישה פריטים, השירות יושק בקיץ הקרוב
אורבן אאוטפיטרס העולמית  דיווחה כי תאפשר למנויים לשכור בגדים.
רשת האופנה  העולמית משיקה שירות אונליין, שלפיו מנויים יוכלו לשאול עד שישה פריטים בחודש.  והשירות ייקרא Nuuly
החברה לא יודעת לומר האם ומתי השירות יוצע גם במדינות נוספות – "המותג מצפה להזדמנות להתפתח ולהתרחב, הן מבחינת ההיצע שלו, והן מבחינה גאוגרפית", נמסר מהחברה.
סמנכ"ל התקשורת של אורבן אאוטפיטרס, דייוויד היין, אמר לוול סטריט ג'ורנל שהוא מצפה ל-50 אלף מנויות ב-Nuuly שיפיקו 50 מיליון דולר בהכנסות בשנה הראשונה של השירות. על פי החברה, בכל הקשור לביגוד, דור המילניום מתאפיינים ברצונם בגיוון וקיימות. עוד נמסר כי "העניין בפלטפורמות שיתוף ושיעור חידוש המינויים שלהן גדלו בכל התעשיות. בתחום הביגוד, הצרכן המילניאלי במיוחד מחפש פלטפורמות שמספקות חדשנות, מגוון ורוחב יריעה, בעודן תומכות גם בקיימות".
מלבד בגדים של אורבן אאוטפיטרס עצמה, המנויים יוכלו להחזיק במנוי חודשי שיאפשר להם לשאול בגדים של מותגים נוספים. המנויים יוכלו לבחור לרכוש פריט או להחזיר את כל הפריטים שנשאלו, לפני שהם יכולים לשאול פריט נוסף. הפריטים שהוחזרו יעברו כביסה או ניקוי יבש, וייבדקו לפני שיושאלו שוב.
שוק שיתוף הביגוד המקוון צפוי לצמוח להיקף של 2.5 מיליארד דולר ב-2023, כך על פי נתונים של חברת GlobalData. אחת החברות היותר מוכרות בתחום הזה היא Rent the Runway שבסיסה בניו יורק, אשר החלה דרכה ב-2009 כחברה שמציעה בגדי מעצבים להשאלה תמורת תשלום חודשי.

אורבן אאוטפיטרס היא רשת אופנה אמריקאית ומשווקת מוצרי אופנה לנשים, גברים, אביזרים, גאדג'טים בתחומי מוזיקה טכנולוגיה, ופריטים לעיצוב הבית.

בארץ הביאה את המותג המבוקש לישראל  קבוצת פוקס שבשליטת הראל ויזל, אשר חתמה על הסכמי זיכיון ל-10 שנים מול קבוצת אורבן להקמה והפעלה של חנויות של מותגי אורבן בישראל.

ראש בראש: איך לקנות בגדים- חנויות מול קניות אונליין

קניית בגדים בצורה חכמה

החנויות המקוונות שיחסכו לכם כסף

להתחדש בלי לקרוע את הכיס – איך אפשר לקנות בגדים בזול?