מדריכי כרטיסי אשראי

כרטיס ישראכרט אשמורת 360

ישראכרט אשמורת 360
ישראכרט אשמורת 360
התראות במייל

המורים, כידוע, מקבלים הטבות שונות, שמהוות עבורן מעין תגמול על עבודת הקודש שהם מבצעים. לא מזמן סקרנו עבורכם באתר את כרטיס האשראי מולטי תמורה של לאומי קארד, מבחינת תנאי השימוש והאחזקה שלו, ההטבות שהוא מספק ועוד. בסקירה הנוכחית נציג עבורכם את כרטיס מועדון אשמורת 360, מבית ישראכרט. המדובר הוא בכרטיס אשראי המיועד לחברי הסתדרות המורים, בני/בנות זוגם וכן סטודנטים להוראה.

ניתן למצוא ארבע גרסאות של כרטיס אשמורת 360: כרטיס ישראכרט מקומי, כרטיס Mastercard, כרטיס Gold Mastercard וכרטיס Mastercard Platinium.  בכל אחד מהמקרים, וזה אולי הפלוס המשמעותי ביותר כאן, ניתן פטור מלא מדמי הכרטיס. למיטב הבנתנו, ועד להודעה חדשה, הפטור הזה קבוע. תנאים אחרים של הכרטיס, למשל גובה המסגרת, נתונים לשיקול דעתה של חברת ישראכרט ותלויים גם במאפיינים הפיננסיים השונים של בעל הכרטיס.

ההטבות שמספק הכרטיס

כפי שרמזנו מעלה, חברי הסתדרות המורים מקבלים שורה ארוכה של הטבות במסגרת כרטיס אשמורת 360. הם מקבלים הנחות קבועות במעמד החיוב בכ-11,000 בתי עסק, הנחות ומבצעים ייחודיים להם (כולל על רכישות של דירה או רכב), הנחות על פעילויות פנאי ורווחה ועוד. על המבצעים, שחלקם ייחודיים לחברי ההסתדרות  שהם גם עמיתי מועדון אשמורת 360, ניתן ללמוד דרך אתר האינטרנט של הסתדרות המורים, המוקד הטלפוני שלה או חוברת ייעודית שמספקת חברת ישראכרט מדי תקופה.

בעת נסיעה בחו''ל, מקבלים בעלי הכרטיס ביטוח נסיעות ללא תשלום. הביטוח מיועד לאנשים עד גיל 75, שטסים לתקופה של עד 55 יום, כשנדרש להפעיל אותו לפני כל נסיעה. את הביטוח מספקת בפועל חברת AIG, שמכניסה לתוכו סעיפים של כיסוי הוצאות רפואיות בחו''ל, אשפוזים וטיפולים, הטסות רפואיות, ביטוח מטען ועוד. כמו כן, החיוב על עסקאות שמבצעים בחו''ל ייעשה במועד החיוב של הכרטיס, ולא מספר ימים לאחר ביצוע העסקה כמו במצב הרגיל.

מחזיקי הכרטיס יכולים להצטרף לתוכנית המסלולים של ישראכרט, שמספקת הטבות נוספות: הנחות קבועות במעמד החיוב, מבצעים נקודתיים על אטרקציות ובילויים, מבצעי 1+1 ועוד.

פרטים נוספים על כרטיס ישראכרט אשמורת 360 תוכלו למצוא באתר חברת ישראכרט.


על המחבר

ליאור פרג'

ליאור פרג' הוא כתב ועורך תוכן, המנהל עסק עצמאי בתחום. בעל תואר ראשון בתקשורת וקולנוע, תואר שני בתקשורת ותעודת עיתונאות.

השאר תגובה